Brokastis – gardākās pilsētā

Mūsu plašais brokastu klāsts priecēs gan tos, kuri priekšroku dod pamatīgām brokastīm ar bekonu, sieru, desiņām un ceptām olām, gan tos, kuri rītos labprātāk bauda brokastu pārslas, augļus un dabīgo jogurtu. Piedāvājumā arī svaigi pagatavota kafija un tēja, bezalkoholiskie dzērieni, dzirkstošais vīns un svaigi spiestas sulas.

Ja vēlaties brokastot pirms plkst. 7.30 vai arī plānojat pamest viesnīcu īpaši agri un vēlaties ņemt brokastis līdzi, mēs piedāvājam īpašu agro brokastu ēdienkarti. Jautājiet to Lobija Bārā vai viesnīcas reģistratūrā, pasūtiet brokastis līdzņemšanai un jūsu norādītajā laikā Lobija Bārā saņemsiet pasūtījumu.

Arī tie Jūrmalas viesi, kuri nenakšņo mūsu viesnīcā, var baudīt mūsu bagātīgās brokastis ar brīnišķīgu skatu uz Baltijas jūru.

Katru dienu:
 7.30 – 11.00
Brokastu cena:
35 EUR vienai personai.

Lūdzam Jūs galdiņa rezervāciju veikt savlaicīgi.
Informācija un rezervācija:
+371 6777 1428 

Il Sole – mūsdienu Itāļu virtuve

VIEW Restaurant – Seafood & Grill

Turtle Lounge – konditorejas gardumi

Brokastis – gardākās pilsētā

Seafood & Oyster Terrace – jūras veltes

Beach Bar & Grill – iecienītākie street food ēdieni

Atvērts 10.05. - 10.09.

Baltic Beach Club – privātā pludmales zona

Ko par mums saka citi

Baltic Beach Hotel & SPA jums, draugi, piedāvās īstu Dolce Vita. Saule, jūra, garšīgs ēdiens un draudzīgi cilvēki. Man ļoti patīk atgriezties viesnīcā vēl un vēl. Vai tā ir pasākuma vadīšana, šova filmēšana vai vienkārši atpūta, es vienmēr jūtos šeit laipni gaidīts.

Roberto Meloni - TV personība un pasākumu vadītājs
Roberto Meloni
TV personība un pasākumu vadītājs

Viena no labākajām viesnīcām Latvijā un Baltijas valstīs! Labākā ēdienkarte, labākais serviss, labākā atrašanās vieta, labākais skats. Ļoti labs SPA!

Jānis Zavadskis -
Jānis Zavadskis

Jauka viesnīca, kur pavadīt laiku SPA. Numuri ir labi, atrašanās vieta ir tuvu jūrai. Bārmeņi ir draudzīgi un sagatavoja lielisku kokteili.

Aleks Aves -
Aleks Aves

Ļoti labs SPA, brīnišķīgas procedūras, labi numuri, garšīga ēdienkarte un noderīgs serviss. Mums ļoti patika.

Zuza Ritter -
Zuza Ritter

Es pat nezinu, kur ir vislabākā vieta (Latvijā). Rezervējot šķita dārgi, bet tas bija tā vērts. Virtuve ir super, interjers ir skaists, pirtis ir svaigas un karstas.

Andrej Ogorelov -
Andrej Ogorelov

Paldies, reģistratūras meitenes ir ļoti laipnas.⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️. Baseinā ir ļoti patīkama atmosfēra. Un vissvarīgākais, nav jūtams hlors.

Veronika Borisovna -
Veronika Borisovna

Vēlos saņemt jaunumus!

Tripadvisor travellers choice
Tripadvisor travellers choice
Latvia’s Best Hotel Spa 2022
Latvia’s Best Hotel Spa 2022