Brokastis – gardākās pilsētā

Mūsu plašais brokastu klāsts priecēs gan tos, kuri priekšroku dod pamatīgām brokastīm ar bekonu, sieru, desiņām un ceptām olām, gan tos, kuri rītos labprātāk bauda brokastu pārslas, augļus un dabīgo jogurtu. Piedāvājumā ir arī svaigi pagatavota kafija un tēja, bezalkoholiskie dzērieni, dzirkstošais vīns un svaigi spiestas sulas.

Ja vēlaties brokastot pirms plkst. 7.30 vai arī plānojat pamest viesnīcu īpaši agri un vēlaties ņemt brokastis līdzi, mēs piedāvājam īpašu agro brokastu ēdienkarti. Jautājiet to Lobija Bārā vai viesnīcas reģistratūrā, pasūtiet brokastis līdzņemšanai un Jūsu norādītajā laikā saņemsiet pasūtījumu Lobija Bārā.

Arī tie Jūrmalas viesi, kuri nenakšņo mūsu viesnīcā, var baudīt mūsu bagātīgās brokastis ar brīnišķīgo skatu uz Baltijas jūru.

Katru dienu:
 7.30 – 11.00
Brokastu cena:
35 EUR vienai personai.

Lūdzam Jūs galdiņa rezervāciju veikt savlaicīgi.
Informācija un rezervācija:
+371 6777 1428 

Il Sole – mūsdienu Itāļu virtuve

VIEW Restaurant – Seafood & Grill

Turtle Lounge – konditorejas gardumi

Brokastis – gardākās pilsētā

Seafood & Oyster Terrace – jūras veltes

Beach Bar & Grill – iecienītākie street food ēdieni

Atvērts 10.05. - 10.09.

Baltic Beach Club – privātā pludmales zona

Atvērts 10.05. - 01.09.

Kas jauns?

Ko par mums saka citi

Baltic Beach Hotel & SPA jums, draugi, piedāvās īstu Dolce Vita. Saule, jūra, garšīgs ēdiens un draudzīgi cilvēki. Man ļoti patīk atgriezties viesnīcā vēl un vēl. Vai tā ir pasākuma vadīšana, šova filmēšana vai vienkārši atpūta, es vienmēr jūtos šeit laipni gaidīts.

Roberto Meloni - TV personība un pasākumu vadītājs
Roberto Meloni
TV personība un pasākumu vadītājs

Ilggadējo sadarbību ar Baltic Beach Hotel & SPA vērtēju kā ļoti veiksmīgu un profesionālu. Esmu gandarīts, ka vizuālie reklāmas materiāli, kas tapuši šīs sadarbības rezultātā, vienmēr ir kvalitatīvi, uzrunājoši un noteikti piesaista potenciālo viesnīcas apmeklētāju uzmanību. Arī pats personīgi nereti izmantoju viesnīcas pakalpojumus, tāpēc ar pārliecību varu teikt: “Baltic Beach Hotel & SPA ir vieta, kur vēlos gan strādāt, gan atpūsties!”

Romans Opengeims - R Brand Design
Romans Opengeims
R Brand Design

Man kā medija pārstāvim ik dienas nākas saskarties ar apjoma un satura daudzveidības ziņā milzīgu informācijas plūsmu. Varu teikt, ka ziņas, ko saņemu no viesnīcas “Baltic Beach Hotel & SPA”, man šķiet pamanāmas un vērtīgas. Speciālie piedāvājumi, atlaižu akcijas, pasākumi, kā arī citas aktivitātes, kas tiek organizētas viesnīcā, ir pārdomātas un gaumīgi realizētas. Pats, būdams gardēdis, augsti vērtēju restorānu piedāvājumus, labprāt apmeklēju viesnīcas brančus un vīna vakarus. Iesaku šo pieredzi izbaudīt arī citiem.

Aivars  Mackevičs - Tūrisma ziņu portāls travelnews.lv
Aivars  Mackevičs
Tūrisma ziņu portāls travelnews.lv

Vēlos saņemt jaunumus!

Tripadvisor travellers choice
Tripadvisor travellers choice
Latvia’s Best Hotel Spa 2022
Latvia’s Best Hotel Spa 2022