Ārstniecības klīnika

Klīnikas darbības prioritāte ir medicīniskā rehabilitācija, kas šajā sarežģītajā un reizē ļoti dinamiskajā laikā ļauj ikvienam parūpēties par veselību savlaicīgi, ciešā sadarbībā ar medicīnas nozares profesionāļiem.
Ārstniecības un rehabilitācijas procesu nodrošina multidisciplināra speciālistu komanda – ārsti rehabilitologi, fizioterapeiti, hidroterapijas un fizikālās terapijas medmāsas, masieri un citi veselības aprūpes speciālisti.
Katras rūpīgi izstrādātās rehabilitācijas programmas ietvaros, pacientam tiek nodrošināts individuāli veidots rehabilitācijas plāns, kura sastāvā ir ārstnieciskā vingrošana, individuālās vai grupu nodarbības spotra zālē un baseinā, nūjošanas nodarbības, fizikālās terapijas procedūras (hidroterapijas un siltumterapijas procedūras, elektroterapija, ultraskaņas terapija, magnetoterapija, lāzerterapija), dažādas ārstnieciskās masāžas, kā arī haloterapija (sāls istaba) un aerojonterapija.  Mūsu rīcībā ir plašs ārstniecisko vannu, dūņu un zemūdens masāžu piedāvājums.
Visās rehabilitācijas programmās iekļautās procedūras un nodarbības ir vērstas uz slimības izraisīto komplikāciju novēršanu, fiziskās izturības un psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanu, darbaspēju atgūšanu.
Ārstniecības procesā tiek izmantotas gan klasiskās kurortoloģijas metodes, gan inovatīvas tehnoloģijas, t.sk. elektroterapija uz elektromasāžas galda StimaWell un  jaunākās paaudzes kriokapsula Space Cabin, kas palīdz risināt muskuloskeletālās sistēmasproblēmas, kā arī citas saslimšanas.
Piedāvājam klientiem veselības pārbaudes (check-up) un nepieciešamās speciālistu konsultācijas, kas tiek nodrošinātas iespējami īsā laika periodā.

Ko par mums saka citi

Baltic Beach Hotel & SPA jums, draugi, piedāvās īstu Dolce Vita. Saule, jūra, garšīgs ēdiens un draudzīgi cilvēki. Man ļoti patīk atgriezties viesnīcā vēl un vēl. Vai tā ir pasākuma vadīšana, šova filmēšana vai vienkārši atpūta, es vienmēr jūtos šeit laipni gaidīts.

Roberto Meloni - TV personība un pasākumu vadītājs
Roberto Meloni
TV personība un pasākumu vadītājs

Ilggadējo sadarbību ar Baltic Beach Hotel & SPA vērtēju kā ļoti veiksmīgu un profesionālu. Esmu gandarīts, ka vizuālie reklāmas materiāli, kas tapuši šīs sadarbības rezultātā, vienmēr ir kvalitatīvi, uzrunājoši un noteikti piesaista potenciālo viesnīcas apmeklētāju uzmanību. Arī pats personīgi nereti izmantoju viesnīcas pakalpojumus, tāpēc ar pārliecību varu teikt: “Baltic Beach Hotel & SPA ir vieta, kur vēlos gan strādāt, gan atpūsties!”

Romans Opengeims - R Brand Design
Romans Opengeims
R Brand Design

Man kā medija pārstāvim ik dienas nākas saskarties ar apjoma un satura daudzveidības ziņā milzīgu informācijas plūsmu. Varu teikt, ka ziņas, ko saņemu no viesnīcas “Baltic Beach Hotel & SPA”, man šķiet pamanāmas un vērtīgas. Speciālie piedāvājumi, atlaižu akcijas, pasākumi, kā arī citas aktivitātes, kas tiek organizētas viesnīcā, ir pārdomātas un gaumīgi realizētas. Pats, būdams gardēdis, augsti vērtēju restorānu piedāvājumus, labprāt apmeklēju viesnīcas brančus un vīna vakarus. Iesaku šo pieredzi izbaudīt arī citiem.

Aivars  Mackevičs - Tūrisma ziņu portāls travelnews.lv
Aivars  Mackevičs
Tūrisma ziņu portāls travelnews.lv

Vēlos saņemt jaunumus!

Tripadvisor travellers choice
Tripadvisor travellers choice
Latvia’s Best Hotel Spa 2022
Latvia’s Best Hotel Spa 2022