Ārstniecība

Klīnikas darbības prioritāte ir medicīniskā rehabilitācija, kas šajā sarežģītajā un reizē ļoti dinamiskajā laikā ļauj ikvienam parūpēties par veselību savlaicīgi, ciešā sadarbībā ar medicīnas nozares profesionāļiem.
Ārstniecības un rehabilitācijas procesu nodrošina multidisciplināra speciālistu komanda – ārsti rehabilitologi, fizioterapeiti, hidroterapijas un fizikālās terapijas medmāsas, masieri un citi veselības aprūpes speciālisti.
Katras rūpīgi izstrādātās rehabilitācijas programmas ietvaros, pacientam tiek nodrošināts individuāli veidots rehabilitācijas plāns, kura sastāvā ir ārstnieciskā vingrošana, individuālās vai grupu nodarbības spotra zālē un baseinā, nūjošanas nodarbības, fizikālās terapijas procedūras (hidroterapijas un siltumterapijas procedūras, elektroterapija, ultraskaņas terapija, magnetoterapija, lāzerterapija), dažādas ārstnieciskās masāžas, kā arī haloterapija (sāls istaba) un aerojonterapija.  Mūsu rīcībā ir plašs ārstniecisko vannu, dūņu un zemūdens masāžu piedāvājums.
Visās rehabilitācijas programmās iekļautās procedūras un nodarbības ir vērstas uz slimības izraisīto komplikāciju novēršanu, fiziskās izturības un psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanu, darbaspēju atgūšanu.
Ārstniecības procesā tiek izmantotas gan klasiskās kurortoloģijas metodes, gan inovatīvas tehnoloģijas, t.sk. elektroterapija uz elektromasāžas galda StimaWell un  jaunākās paaudzes kriokapsula Space Cabin, kas palīdz risināt muskuloskeletālās sistēmasproblēmas, kā arī citas saslimšanas.
Piedāvājam klientiem veselības pārbaudes (check-up) un nepieciešamās speciālistu konsultācijas, kas tiek nodrošinātas iespējami īsā laika periodā.

Ko par mums saka citi

Baltic Beach Hotel & SPA jums, draugi, piedāvās īstu Dolce Vita. Saule, jūra, garšīgs ēdiens un draudzīgi cilvēki. Man ļoti patīk atgriezties viesnīcā vēl un vēl. Vai tā ir pasākuma vadīšana, šova filmēšana vai vienkārši atpūta, es vienmēr jūtos šeit laipni gaidīts.

Roberto Meloni - TV personība un pasākumu vadītājs
Roberto Meloni
TV personība un pasākumu vadītājs

Viena no labākajām viesnīcām Latvijā un Baltijas valstīs! Labākā ēdienkarte, labākais serviss, labākā atrašanās vieta, labākais skats. Ļoti labs SPA!

Jānis Zavadskis -
Jānis Zavadskis

Jauka viesnīca, kur pavadīt laiku SPA. Numuri ir labi, atrašanās vieta ir tuvu jūrai. Bārmeņi ir draudzīgi un sagatavoja lielisku kokteili.

Aleks Aves -
Aleks Aves

Ļoti labs SPA, brīnišķīgas procedūras, labi numuri, garšīga ēdienkarte un noderīgs serviss. Mums ļoti patika.

Zuza Ritter -
Zuza Ritter

Es pat nezinu, kur ir vislabākā vieta (Latvijā). Rezervējot šķita dārgi, bet tas bija tā vērts. Virtuve ir super, interjers ir skaists, pirtis ir svaigas un karstas.

Andrej Ogorelov -
Andrej Ogorelov

Paldies, reģistratūras meitenes ir ļoti laipnas.⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️. Baseinā ir ļoti patīkama atmosfēra. Un vissvarīgākais, nav jūtams hlors.

Veronika Borisovna -
Veronika Borisovna

Vēlos saņemt jaunumus!

Tripadvisor travellers choice
Tripadvisor travellers choice
Latvia’s Best Hotel Spa 2022
Latvia’s Best Hotel Spa 2022