SPA

Vieta, kur spa tradīcijas satiekas ar profesionālu ārstniecisku aprūpi

Laikā, kad rindas pie ārstiem kļūst tikai garākas, tepat mūsu mīļajā Jūrmalā ir vieta, kur iespējams saņemt aprūpi no pēdām līdz pat matu galiņiem. Baltic Beach Hotel ārstniecības klīnika iespējami īsā laikā spēj nodrošināt dažādu speciālistu konsultācijas un piedāvā pārsteidzošu skaitu dažādu terapiju un labsajūtas procedūru veselības uzlabošanai un skaistumam.

Rehabilitācija pieredzējušu speciālistu uzraudzībā
Klīnikas prioritāte ir medicīniskā rehabilitācija, un rūpes par pacientu notiek nemitīgā sadarbībā ar pieredzējušiem speciālistiem: ārstiem rehabilitologiem, fizioterapeitiem, hidroterapijas un fizikālās terapijas speciālistiem, profesionāliem masieriem un citiem veselības aprūpes profesionāļiem. Pēc ārsta apskates un rūpīgas anamnēzes ievākšanas tiek izveidots individuāls rehabilitācijas plāns, kurā var ietilpt, piemēram, ārstnieciskā vingrošana, nodarbības sporta zālē vai baseinā, nūjošanas nodarbības, dažādas fizikālās terapijas procedūras (hidroterapija, siltumterapija, elektroterapija, ultraskaņas terapija, magnētterapija vai lāzerterapija), ārstnieciskās masāžas, kā arī haloterapija (sāls istaba) un aerojonterapija.  Ārsts var rekomendēt, piemēram, ārstniecisko vannu, dūņu un zemūdens masāžu kursu. Klīnikā izmanto gan klasiskās kurortoloģijas metodes, gan modernās tehnoloģijas, piemēram, jaunākās paaudzes kriosaunu, kas risina muskuloskeletālās sistēmas problēmas, un elektromasāžu StimaWell.

Tā kā piedāvāto procedūru un terapiju klāsts tiešām ir ļoti plašs, klīnikas ārsti var izveidot konkrētā pacienta veselības stāvoklim maksimāli pielāgotu programmu ar iespējami efektīvu rezultātu. Var izvēlēties arī kādu no deviņām jau nokomplektētām programmām, kas ietver nakšņošanu viesnīcā vairākas naktis. Speciālisti uzsver, ka arī šīs programmas iespējams pielāgot individuāli.

Veselības check-up
Iespējams, jūtaties labi, taču sirdsmieram gribat pārliecināties par savu veselības stāvokli. Šādā gadījumā klīnikā iespējams veikt tā saukto check-up apskati, kas ātrā laikā ļaus gūt informāciju par tā brīža veselības stāvokli. Check-up var veikt trijos līmeņos – pamata, standarta un premium –, un atkarībā no līmeņa pārbaude ietver sevī tādas manipulācijas kā asins analīzes, elektrokardiogrāfija, plaušu rentgens, vēdera un vairogdziedzera USG un citas. Ja pārbaudēs tiek atrastas kādas novirzes, klīnika nekavējoties nodrošina speciālistu konsultācijas un, ja nepieciešams, arī papildu pārbaudes.

Visu gadu silta jūra un kūrorta cienīga lutināšana
Vai zinājāt, ka Baltic Beach Hotel Sea Wellness SPA baseinā jau kopš viesnīcas pirmsākumiem ir ūdens no blakus esošās jūras? Ar unikālas tehnoloģijas palīdzību tas nonāk īpašā attīrīšanas stacijā un uzsildīts ieplūst baseinā. Tas nozīmē, ka šeit 29–30 grādu siltā Latvijas jūrā var peldēties cauru gadu, turklāt tas nebūt nemaksā dārgi (vienreizējs divu stundu apmeklējums Sea Welness kompleksā darbadienās maksā 29 eiro, brīvdienās – 39 eiro).

Spa centrā pieejama viena no senākajām ārstniecības metodēm klimatterapija, balneoloģijas procedūras, kurās tiek izmantotas ārstnieciskās dūņas no piecām dažādām izcelsmes vietām, tostarp Latvijas, ūdensdziedniecība, ko iesaka sirds un asinsvadu, neiroloģisko un ginekoloģisko slimību gadījumā, kā arī, lai samazinātu ķermeņa svaru, veidotu slaidu augumu bez celulīta, – Šarko duša, zemūdens masāža ar aļģēm un 30 veidu ārstnieciskās vannas. Turklāt siltajā sezonā tiek atvērta terase, kurā pēc baseina apmeklējuma var atlaisties un baudīt saules peldes.

Interesanti, ka šeit pieejami pakalpojumi, pēc kuriem daudzi Latvijas iedzīvotāji speciāli dodas uz slaveniem Eiropas kūrortiem. Pacienti augstu vērtē gan magnētterapiju, gan StimaWell – mūsdienīgu mašīnu, kas veic efektīvu muguras masāžu un ārstē osteohondrozi, radikulītu un dažādas ar muguru saistītas kaites. Turklāt šeit procedūras pieejamas par daudz pieejamāku cenu. Būtiski – tā kā klīnika ir sertificēta medicīniska iestāde, iespējams saņemt kompensāciju no veselības apdrošinātāja vai gada beigās aizpildot gada ienākumu deklarāciju.

Personiska pieredze
Dace Kaņepe, izdevniecības Žurnāls SANTA skaistuma redaktore:
Mana diena Baltic Beach Hotel medicīnas klīnikā sākās ar konsultāciju pie ārsta rehabilitologa, un, iespējams, šīs bija piecas vērtīgākās stundas, ko jebkad esmu veltījusi savai veselībai. Ņemot vērā manas sūdzības un pārbaužu rezultātus, ārsts ieteica papildus uzņemt magniju un izveidoja terapijas kursu piecām dienām. Stundu pavadīju pie fizioterapeita, iegūstot noderīgu informāciju par savu stāju un sūdzību iespējamajiem iemesliem. Ārsts man veica arī bioimpedances izmeklējumu. Bioimpedanci dēvē par gudrajiem svariem – tā ir mūsdienīga un informatīva metode ķermeņa sastāva (muskuļaudu, tauku, ķermeņa šķidruma un kaulu masas) stāvokļa noteikšanai, turklāt ļauj aprēķināt jūsu bioloģisko vecumu, vielmaiņas ātrumu un pat to, kādā ātrumā organisms šobrīd noveco. Bioimpedances izmeklējums ir nozīmīgs dažādu slimību diagnostikā un sniedz noderīgu informāciju, ja vēlas zaudēt svaru, nezaudējot muskuļu masu. Pēc tam sekoja ārstes rekomendētā StimaWell masāža mugurai (pilnīga laime sēdoša darba darītājiem!) un efektīva zemūdens masāža, pēc kuras tūska pazuda bez pēdām un ķermeņa āda ieguva izteiktu liftinga efektu. Kā laimes šūpulī pavadīju laiku ietīšanas procedūrā – ietīstīta sapropeļa aļģēs, iemigu siltā ūdens gultā, kas izvērtās par lielisku atslodzi pēc spēcīgās zemūdens masāžas. Nobeigumā izbaudīju laiku sāls istabā un mierpilnu tējas ceremoniju. Šīs stundas bez telefona, izjūtot ārstniecības speciālistu rūpes, ne tikai atgrieza ķermenī dzīvessparu, bet arī teicami atbrīvoja prātu no saspringtām domām, vēlreiz atgādinot, ka veselība ir mūsu lielākā vērtība un daudz gudrāk ir par to rūpēties preventīvi nekā vēlāk ārstēties ar medikamentiem vai pat veikt operācijas. Manuprāt, laika pāreja uz vasaru, kad daba mostas jaunai sezonai, ir lielisks brīdis, lai savam ķermenim sniegtu mērķtiecīgas rūpes, bet ādai – mīlestības pilnu lutināšanu.

Ko par mums saka citi

Baltic Beach Hotel & SPA jums, draugi, piedāvās īstu Dolce Vita. Saule, jūra, garšīgs ēdiens un draudzīgi cilvēki. Man ļoti patīk atgriezties viesnīcā vēl un vēl. Vai tā ir pasākuma vadīšana, šova filmēšana vai vienkārši atpūta, es vienmēr jūtos šeit laipni gaidīts.

Roberto Meloni - TV personība un pasākumu vadītājs
Roberto Meloni
TV personība un pasākumu vadītājs

Viena no labākajām viesnīcām Latvijā un Baltijas valstīs! Labākā ēdienkarte, labākais serviss, labākā atrašanās vieta, labākais skats. Ļoti labs SPA!

Jānis Zavadskis -
Jānis Zavadskis

Jauka viesnīca, kur pavadīt laiku SPA. Numuri ir labi, atrašanās vieta ir tuvu jūrai. Bārmeņi ir draudzīgi un sagatavoja lielisku kokteili.

Aleks Aves -
Aleks Aves

Ļoti labs SPA, brīnišķīgas procedūras, labi numuri, garšīga ēdienkarte un noderīgs serviss. Mums ļoti patika.

Zuza Ritter -
Zuza Ritter

Es pat nezinu, kur ir vislabākā vieta (Latvijā). Rezervējot šķita dārgi, bet tas bija tā vērts. Virtuve ir super, interjers ir skaists, pirtis ir svaigas un karstas.

Andrej Ogorelov -
Andrej Ogorelov

Paldies, reģistratūras meitenes ir ļoti laipnas.⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️. Baseinā ir ļoti patīkama atmosfēra. Un vissvarīgākais, nav jūtams hlors.

Veronika Borisovna -
Veronika Borisovna

Vēlos saņemt jaunumus!

Tripadvisor travellers choice
Tripadvisor travellers choice
Latvia’s Best Hotel Spa 2022
Latvia’s Best Hotel Spa 2022