Sadarbība

Baltic Beach Hotel & SPA pirmo reizi iekļūst iekārojamāko Darba Devēju topā

10. aprīlī svinīgā ceremonijā tika sveikti un apbalvoti Latvijā vērienīgākās aptaujas "TOP darba devējs 2023" uzvarētāji – aizvadītā gada Latvijā populārākās un iekārojamākās darbavietas, kurās darba ņēmēji visvairāk vēlētos strādāt.

"HoReCa" jeb viesnīcu, restorānu un sabiedriskās ēdināšanas sektorā kā labākais darba devējs pērn tika nominēts un trešo vietu ieguva SIA "BBH Investments", kas pārvalda "Baltic Beach Hotel".

Šajā gadā aptaujā piedalījās rekordliels respondentu skaits, vairāk nekā 17 tūkstoši jeb 17 324 darba ņēmēju, kas ir līdz šim lielākais respondentu skaits šādām aptaujām Latvijā. Pēc aptaujas rezultātiem tikai viens uzņēmums labāko darba devēju TOP 50 sarakstā savu pozīciju ir saglabājis, savukārt, 13 darba devēji šajā sarakstā ir atgriezušies vai iekļuvuši pirmo reizi.

“TOP darba devējs” ir Latvijā ietekmīgākais, plašākais un populārākais ikgadējais labāko un iekārotāko darba devēju tops un reitingu datubāze, kas balstās uz darba ņēmēju – kandidātu, esošo un bijušo darbinieku – vērtējumiem.

Kas jauns?

Ko par mums saka citi

Baltic Beach Hotel & SPA jums, draugi, piedāvās īstu Dolce Vita. Saule, jūra, garšīgs ēdiens un draudzīgi cilvēki. Man ļoti patīk atgriezties viesnīcā vēl un vēl. Vai tā ir pasākuma vadīšana, šova filmēšana vai vienkārši atpūta, es vienmēr jūtos šeit laipni gaidīts.

Roberto Meloni - TV personība un pasākumu vadītājs
Roberto Meloni
TV personība un pasākumu vadītājs

Viena no labākajām viesnīcām Latvijā un Baltijas valstīs! Labākā ēdienkarte, labākais serviss, labākā atrašanās vieta, labākais skats. Ļoti labs SPA!

Jānis Zavadskis -
Jānis Zavadskis

Jauka viesnīca, kur pavadīt laiku SPA. Numuri ir labi, atrašanās vieta ir tuvu jūrai. Bārmeņi ir draudzīgi un sagatavoja lielisku kokteili.

Aleks Aves -
Aleks Aves

Ļoti labs SPA, brīnišķīgas procedūras, labi numuri, garšīga ēdienkarte un noderīgs serviss. Mums ļoti patika.

Zuza Ritter -
Zuza Ritter

Es pat nezinu, kur ir vislabākā vieta (Latvijā). Rezervējot šķita dārgi, bet tas bija tā vērts. Virtuve ir super, interjers ir skaists, pirtis ir svaigas un karstas.

Andrej Ogorelov -
Andrej Ogorelov

Paldies, reģistratūras meitenes ir ļoti laipnas.⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️. Baseinā ir ļoti patīkama atmosfēra. Un vissvarīgākais, nav jūtams hlors.

Veronika Borisovna -
Veronika Borisovna

Vēlos saņemt jaunumus!

Tripadvisor travellers choice
Tripadvisor travellers choice
Latvia’s Best Hotel Spa 2022
Latvia’s Best Hotel Spa 2022