Sadarbība

Baltic Beach Hotel & SPA iegūst balvas konkursā "Latvijas labākais tirgotājs"

30.maijā Rīgā tika sveikti konkursa “Latvijas labākais tirgotājs 2023” laureāti. Viesnīcu kategorijā galveno balvu saņēma "Baltic Beach Hotel & Spa". Savukārt "Baltic Beach Hotel & SPA" ārstniecības klīnika tika atzīta par labāko kategorijā “Medicīnas pakalpojumi”, bet kategorijā "Viesnīcu restorāni" - "Baltic Beach Hotel & SPA" restorāns "Il Sole".

Konkursa “Latvijas Labākais Tirgotājs” mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot piedāvātā servisa kvalitāti un motivējot personāla individuālo ieguldījumu.
Kā informēja pasākuma organizatori, šogad cīņā par finālu iesaistījušies vairāk kā 600 dažādu objektu no visiem Latvijas novadiem. Fināla balsojumam tika izvirzīti 37 kandidāti. Visus pretendentus vērtēja ekspertu komisija, kuras pārstāvji pēc anonīmā klienta principa, apsekoja šos objektus.
Konkursu “Latvijas Labākais tirgotājs” organizē sabiedriskas organizācijas – Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību un tas norisinās jau kopš 1995.gada. Konkurss ir kļuvis par stabilu tradīciju un kvalitātes kritēriju šajā nozarē. Tas ir nekomerciāls un atklāts, kur var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē. “Latvijas labākais tirgotājs” pastāvēšanas laikā konkursa finālā atzinību izpelnījušies vairāk kā 1491 dažādi tirdzniecības nozares objekti.
Balvas dizainu 1995. gadā radījis metālmākslinieks Ainārs Sils. Balvas formā ietverts zirga Pegaza spārns, simboliski atveidojot veiklību, gudrību un panākumus. Ar stipru spārna vēzienu ir iespēja pacelties augstāk, redzēt tālāk un rīkoties gudrāk.

Kas jauns?

Ko par mums saka citi

Baltic Beach Hotel & SPA jums, draugi, piedāvās īstu Dolce Vita. Saule, jūra, garšīgs ēdiens un draudzīgi cilvēki. Man ļoti patīk atgriezties viesnīcā vēl un vēl. Vai tā ir pasākuma vadīšana, šova filmēšana vai vienkārši atpūta, es vienmēr jūtos šeit laipni gaidīts.

Roberto Meloni - TV personība un pasākumu vadītājs
Roberto Meloni
TV personība un pasākumu vadītājs

Viena no labākajām viesnīcām Latvijā un Baltijas valstīs! Labākā ēdienkarte, labākais serviss, labākā atrašanās vieta, labākais skats. Ļoti labs SPA!

Jānis Zavadskis -
Jānis Zavadskis

Jauka viesnīca, kur pavadīt laiku SPA. Numuri ir labi, atrašanās vieta ir tuvu jūrai. Bārmeņi ir draudzīgi un sagatavoja lielisku kokteili.

Aleks Aves -
Aleks Aves

Ļoti labs SPA, brīnišķīgas procedūras, labi numuri, garšīga ēdienkarte un noderīgs serviss. Mums ļoti patika.

Zuza Ritter -
Zuza Ritter

Es pat nezinu, kur ir vislabākā vieta (Latvijā). Rezervējot šķita dārgi, bet tas bija tā vērts. Virtuve ir super, interjers ir skaists, pirtis ir svaigas un karstas.

Andrej Ogorelov -
Andrej Ogorelov

Paldies, reģistratūras meitenes ir ļoti laipnas.⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️. Baseinā ir ļoti patīkama atmosfēra. Un vissvarīgākais, nav jūtams hlors.

Veronika Borisovna -
Veronika Borisovna

Vēlos saņemt jaunumus!

Tripadvisor travellers choice
Tripadvisor travellers choice
Latvia’s Best Hotel Spa 2022
Latvia’s Best Hotel Spa 2022