SPA piedāvājumi

SPA rituāls pēdām "Euphoria"

€ 89.00
SPA rituāls pēdām "Euphoria" SPA rituāls pēdām "Euphoria"

Cilvēka pēdas ir visu ķermeņa orgānu un sistēmu funkcionālās darbības centrs. Izmantojot īpašu vulkāniskas izcelsmes krēmu ar izteiktu limfodrenāžas efektu, tiek apvienotas gadsimtu senas tradīcijas un modernā zinātne. Pēdu un kāju masāža rada ne tikai fiziska viegluma sajūtu, bet arī nodrošina harmonisku cilvēka ķermenī esošo orgānu sistēmu darbību. Rirtuāls ietver pēdu un kāju bioloģiski aktīvo punktu (refleksu) masāžu līdz ceļgalam (60 min rituāls) vai kāju līdz augšstilbam (90 min rituāls), kur rezultātā tiek sasniegti šādi rezultāti:

  • Limfodrenāžas efekts: asins un limfas plūsmas uzlabošana, kas palīdz izvadīt no organisma toksīnus, lieko šķidrumu un uzlabo vielmaiņas darbību
  • Orgānu funkcionalitates stimulēšana: visu ķermeņa orgānu un sistēmu funkcionālās aktivitātes uzlabošana (kuņģa-zarnu trakts, uroģenitālā sistēma, endokrīna sistēma)
  • Stresa mazināšana: strādājot ar ķermeņa bioloģiski aktīvajiem (refleksu) punktiem, ķermenis tiek atbrīvots no stresa un psiholoģiskās spriedzes, kas labvēlīgi ietekmē sirds, asinsvadu un nervu sistēmu darbību
  • Skeleta-muskuļu sistēmas uzlabošana: vieglāka gaita un elastīgāku kustību efekts
  • Imunitātes stiprināšana: organismas esot harmonijā paaugstinās imunitāte un enerģijas apjoms
  • Ādas vizuālais uzlabojums: pēdu ādas vizuālā stāvokļa uzlabošana, padarot to mīkstu, gludu un skaistu
 Rituāls nav ieteicams grūtniecības laikā!

Nepieciešama iepriekšēja pakalpojuma rezervācija un priekšapmaksa
+371 67771411 (3)

Citi piedāvājumi

Visi piedāvājumi Visi piedāvājumi

Ko par mums saka citi

Baltic Beach Hotel & SPA jums, draugi, piedāvās īstu Dolce Vita. Saule, jūra, garšīgs ēdiens un draudzīgi cilvēki. Man ļoti patīk atgriezties viesnīcā vēl un vēl. Vai tā ir pasākuma vadīšana, šova filmēšana vai vienkārši atpūta, es vienmēr jūtos šeit laipni gaidīts.

Roberto Meloni - TV personība un pasākumu vadītājs
Roberto Meloni
TV personība un pasākumu vadītājs

Viena no labākajām viesnīcām Latvijā un Baltijas valstīs! Labākā ēdienkarte, labākais serviss, labākā atrašanās vieta, labākais skats. Ļoti labs SPA!

Jānis Zavadskis -
Jānis Zavadskis

Jauka viesnīca, kur pavadīt laiku SPA. Numuri ir labi, atrašanās vieta ir tuvu jūrai. Bārmeņi ir draudzīgi un sagatavoja lielisku kokteili.

Aleks Aves -
Aleks Aves

Ļoti labs SPA, brīnišķīgas procedūras, labi numuri, garšīga ēdienkarte un noderīgs serviss. Mums ļoti patika.

Zuza Ritter -
Zuza Ritter

Es pat nezinu, kur ir vislabākā vieta (Latvijā). Rezervējot šķita dārgi, bet tas bija tā vērts. Virtuve ir super, interjers ir skaists, pirtis ir svaigas un karstas.

Andrej Ogorelov -
Andrej Ogorelov

Paldies, reģistratūras meitenes ir ļoti laipnas.⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️. Baseinā ir ļoti patīkama atmosfēra. Un vissvarīgākais, nav jūtams hlors.

Veronika Borisovna -
Veronika Borisovna

Vēlos saņemt jaunumus!

Tripadvisor travellers choice
Tripadvisor travellers choice
Latvia’s Best Hotel Spa 2022
Latvia’s Best Hotel Spa 2022