Beach Club

Pludmales klubs atrodas pašā garās Jūrmalas pludmales sirdī. Te jūs sagaidīs draudzīga un silta apkalpošana, labākie pasaules pludmales ēdieni un slavenākie kokteiļi, izcila mūzika, dažādas izklaides programmas un satriecošs skats uz jūru.

Baltic Beach Club piedāvā ekskluzīvu atpūtu un neaizmirstami pozitīvu pieredzi – ērti sauļošanas zviļņi un luksusa klases kabanas pašā jūras krastā dod iespēju baudīt viļņu šalkas un saules starus visā vasaras garumā. Mūsu draudzīgā komanda palīdzēs atrast vispiemērotāko atpūtas zonu jums, jūsu ģimenei un draugiem un darīs visu, lai jūsu atpūta būtu komfortabla. Iepriecināsim jūs ar lieliskiem pludmales ēdieniem, iecienītiem vasaras kokteiļiem un atspridzinošiem dzērieniem, kurus ar smaidu pasniegsim pie jūsu zviļņa.

Sarkans zvilnis ar saulessargu un dvieli – 30 EUR
*Iekļauts viesnīcas numura cenā

Zvilnis ar saulessargu uz Beach Bar terases un dvielis – 40 EUR

Luksusa kabana diviem– 130 EUR
Cenā ietilpst: 750 ml ūdens / augļu paplāte 2 personām / dvieļi

Pēc pirkuma ir nepieciešama pakalpojuma rezervācija!
Tālr. Nr.: +371 27857900
E-pasts: 

Ko par mums saka citi

Baltic Beach Hotel & SPA jums, draugi, piedāvās īstu Dolce Vita. Saule, jūra, garšīgs ēdiens un draudzīgi cilvēki. Man ļoti patīk atgriezties viesnīcā vēl un vēl. Vai tā ir pasākuma vadīšana, šova filmēšana vai vienkārši atpūta, es vienmēr jūtos šeit laipni gaidīts.

Roberto Meloni - TV personība un pasākumu vadītājs
Roberto Meloni
TV personība un pasākumu vadītājs

Viena no labākajām viesnīcām Latvijā un Baltijas valstīs! Labākā ēdienkarte, labākais serviss, labākā atrašanās vieta, labākais skats. Ļoti labs SPA!

Jānis Zavadskis -
Jānis Zavadskis

Jauka viesnīca, kur pavadīt laiku SPA. Numuri ir labi, atrašanās vieta ir tuvu jūrai. Bārmeņi ir draudzīgi un sagatavoja lielisku kokteili.

Aleks Aves -
Aleks Aves

Ļoti labs SPA, brīnišķīgas procedūras, labi numuri, garšīga ēdienkarte un noderīgs serviss. Mums ļoti patika.

Zuza Ritter -
Zuza Ritter

Es pat nezinu, kur ir vislabākā vieta (Latvijā). Rezervējot šķita dārgi, bet tas bija tā vērts. Virtuve ir super, interjers ir skaists, pirtis ir svaigas un karstas.

Andrej Ogorelov -
Andrej Ogorelov

Paldies, reģistratūras meitenes ir ļoti laipnas.⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️. Baseinā ir ļoti patīkama atmosfēra. Un vissvarīgākais, nav jūtams hlors.

Veronika Borisovna -
Veronika Borisovna

Vēlos saņemt jaunumus!

Tripadvisor travellers choice
Tripadvisor travellers choice
Latvia’s Best Hotel Spa 2022
Latvia’s Best Hotel Spa 2022