fbpx
X
Arrival date
Departure date
Adults
Children
Special offer code / rate code (optional)
Cancel

Bērniem

Baltic Beach Hotel & SPA ir ģimenēm draudzīgā viesnīca, un mēs priecīgi sveicam arī mazos viesus. Visi viesnīcas pakalpojumi ir pielāgoti tā, lai apmierinātu katra bērna vajadzības un lai nodrošinātu kvalitatīvu un drošu atpūtu.

Jaunās spēļu istabas plašas izklaides iespējas neatstās vienaldzīgu nevienu bērnu! Rotaļu istaba ir piepildīta ar lielu rotaļlietu skaitu dažādām vecuma grupām: galda spēles, zīmēšanas un rokdarbu piederumi, Lego un attīstošas spēles, DVD un video spēles, galda futbols, bērnu laukumiņš ar rāpošanas aprīkojumu – tas viss garantē lieliskas brīvdienas visai ģimenei. Kamēr vecāki atpūšas SPA centrā vai restorānā ar skatu uz jūru, bērnu pieskatīs un izklaidēs pieredzējusi auklīte.

Pie labiem laika apstākļiem bērni var spēlēties viesnīcas pagalma spilgtajā rotaļu laukumā. 

SPA BalticBeach un SPORT BalticBeach sagatavoja īpašus Spa piedāvājumus bērniem ar rūpīgi atlasītām procedūrām, sporta nodarbībām un fizioterapeita konsultācijām. Tiem, kuri vēlas iemācīties peldēt, mēs piedāvājam bērnu peldētapmācības trenera uzraudzībā peldbaseinā ar siltu jūras ūdeni.

Viesnīcas restorānu šefpavāri palutinās bērnus ar īpaši garšīgu bērnu ēdienkarti. Visos restorānos ir pieejami augstie bērnu krēsli.

Baltic Beach Hotel & SPA piedāvā visu iespējamo, lai nodrošinātu vecākiem un bērniem patīkamu uzturēšanos – bērnu gultiņas numuros pēc pieprasījuma, auklītes pakalpojumi (par papildu samaksu) un bērnu-mammu istabu viesnīcas foajē.

Mēs esam šeit, lai piedāvātu mūsu viesiem patīkamu un drošu atpūtu.

Aicinām bērnus no 4 g.v. uz rotaļu klubu, kur var darboties ar dažādām rotaļlietām un rokdarbiem, spēlēt spēles un noskatīties animāciju filmas. Bērnus pieskata un viņiem palīdz pieredzējusi auklīte. Rotaļu istaba ir pieejama visiem viesnīcas, SPA un restorānu viesiem. Rotaļu istaba ir pieejama par samaksu: 5 EUR / stundā.

Darba laiks:

  • Pirmd – Ort: ciet
  • Tre- Piektd: 15:00 – 22:00
  • Sestd.: 10:00 – 22:00
  • Svētd.: 10:00 – 22:00

Lūdzu, ņemiet vērā, ka par bērnu, kurs spēlējas vienatnē, atbildību uzņemas vecāki. Savukārt mēs pieskatām bērnus un nodrošinām viņu drošību spēļu istabā.