VIEW Restaurant & Lounge

Gardēžu restorāns Jūrmalā VIEW Restaurant & Lounge piedāvā augstākās kvalitātes ēdienus, apkalpošanu un atmosfēru. Dizaina interjers un izsmalcināts atmosfēra kombinācijā ar satriecošu skatu uz jūru padarīs jūsu vakariņas par neaizmirstamo piedzīvojumu.

VIEW Restaurant & Lounge  ēdienkarte apvieno Eiropas tradicionālās virtuves vērtības ar jaunākajām tendencēm, lai sniegtu restorāna viesiem aizraujošu garšas baudījumu. Ēdienu gatavošanā plaši tiek izmantoti svaigi, vietējie produkti un sezonas aktualitātes, kurus lieliski papildina plašs, kvalitatīvu vīnu klāsts un izmeklēta dzērienu karte.

Deju laukums, audio-vizuālais aprīkojums, prožektori un vasaras terase padara restorānu par perfektu vietu visu veidu pasākumu organizēšanai – no romantiskām vakariņām līdz privātajiem banketiem un kāzām.

Ģimenēm ar bērniem tiek piedāvāta rotaļu istaba Kids Club, kur bērni var darboties jaukas un pieredzējušas auklītes uzraudzībā.


il Sole

Chef il Sole Saules staru sasildīts mājīgais restorāns ar panorāmas skatu uz jūru il Sole piedāvā pusdienas mierīgajā un nesteidzīgajā gaisotnē. Mēs izvēlamies augstas kvalitātes produktus un pagatavojam ēdienus tradicionālajā itāļu stilā vai atpazīstamos starptautiskās virtuves ēdienus.

Restorāna šefpavāre Olesja Kisļicka ir absolvējusi IFSE kulinārijas skolu Itālijā un izmanto augstas kvalitātes produktus, kas garantē īstus itāļu aromātus. Viesi bieži tiek pārsteigti ar jauniem ēdieniem, pagatavotajiem autentiskajā itāļu stilā. Ēdienkarti papildina plaša itāļu un starptautisko vīnu izvēle.

Il Sole ir lieliska izvēle biznesa pusdienām vai vakariņām ar ģimeni vai draugu lokā. Vasaras terase ir perfekta vieta dienas sākumam ar kafijas tasi vai jūras saulrieta vērošanai.

Ģimenēm ar bērniem tiek piedāvāta rotaļu istaba, kur bērni spēlēsies pieredzējušas auklītes pavadījumā.


Le Chef Buffet “Pērle”

Baudiet bagātīgu brokastu bufeti gaišajā un elegantajā restorānā Pērle ar panorāmas skatu uz Baltijas jūru!

Ja jūs dodat priekšroku veselīgai maltītei ar bekonu, sieru, desiņām un olām, vai ari jūs izvēlaties diētiskas brokastis ar musli, augļiem un dabīgo jogurtu – plaša brokastu ēdienu izvēle noteikti jūs pārsteigs. Tāpat jūs varēsiet baudīt arī dabīgo kafiju, atspirdzinošus dzērienus un šampanieti. Nepieciešamā vitamīnu daudzuma uzņemšanai mēs piedāvājam svaigi spiestās sulas no ēdienkartes.

Ja jūs vēlaties paēst brokastis agrāk par plkst. 7:30 no rīta vai jums ir agra izbraukšana un jūs vēlaties paņemt brokastis līdzi, mēs ar prieku piedāvāsim jums agro brokastu ēdienkarti. Lūdzu, jautājiet ēdienkarti Lobija bārā vai recepcijā, izvēlieties ēdienus – un nākamajā dienā brokastis gaidīs jūs Lobija bārā jums ērtajā laikā.

Viesi, kuri pavada laiku Jūrmalā, bet nedzīvo viesnīcā Baltic Beach Hotel & SPA, arī var nogaršot brokastis ar skatu uz jūru. Brokastu cena – 15 EUR par personu. Lūdzam laicīgi rezervēt galdiņu.