fbpx
Arrival date
Departure date
Adults
Children
Special offer code / rate code (optional)
Cancel

VIEW Restaurant & Lounge

Gardēžu restorāns Jūrmalā VIEW Restaurant & Lounge piedāvā augstākās kvalitātes ēdienus, apkalpošanu un atmosfēru. Dizaina interjers un izsmalcināts atmosfēra kombinācijā ar satriecošu skatu uz jūru padarīs jūsu vakariņas par neaizmirstamo piedzīvojumu.

VIEW Restaurant & Lounge  ēdienkarte apvieno Eiropas tradicionālās virtuves vērtības ar jaunākajām tendencēm, lai sniegtu restorāna viesiem aizraujošu garšas baudījumu. Ēdienu gatavošanā plaši tiek izmantoti svaigi, vietējie produkti un sezonas aktualitātes, kurus lieliski papildina plašs, kvalitatīvu vīnu klāsts un izmeklēta dzērienu karte.

Deju laukums, audio-vizuālais aprīkojums, prožektori un vasaras terase padara restorānu par perfektu vietu visu veidu pasākumu organizēšanai – no romantiskām vakariņām līdz privātajiem banketiem un kāzām.

Ģimenēm ar bērniem tiek piedāvāta rotaļu istaba Kids Club, kur bērni var darboties jaukas un pieredzējušas auklītes uzraudzībā.

Decembris - 2018

Jauna Gada 2019

31/12/2018 - 31/12/2018 8:00 pm - 01/01/2019

  Laiks atvērt šampanieti un sagatavoties Jaunā gada svinībām „Fantomass” noslēpumainajā gaisotnē. Priecēsim Jūs ar lieliskiem ēdieniem, dzīvo mūziku, jautrām dejām, kā arī aizraujošiem konkursiem un dāvanām. Gan bērni, gan pieaugušie varēs baudīt neaizmirstamas izklaides visas nakts garumā. Pusnaktī priecēsim […]

Darba laiks:

  • Trešdiena 17.00 - 22.00
  • Ce 17.00 - 22.00
  • Pk-Se 17.00 - 23.00
  • Sv 17.00 - 22.00

Galdiņa rezervācija:

  • Reservation form:

  • * Nosūtot šo pieprasījuma formu, jūs piekrītat interneta mājas lapas noteikumiem