fbpx
X
Arrival date
Departure date
Adults
Children
Special offer code / rate code (optional)
Cancel

Ēdināšanas pakalpojumi


Dzimšanas diena

Sarīkojiet neaizmirstamas dzimšanas dienas svinības ar skatu uz jūru! Grandiozām ballītēm ideāli piemērots restorāns „View Restaurant & Lounge” un banketu zāle „Pērle”, savukārt ģimeniskām svinībām iesakām mājīgu restorānu „il Sole”. Vasarā esat laipni gaidīti elegantā terasē „Seafood & Oyster Terrace” un pludmales bārā „Beach Bar & Grill”.

Kāzu gadadiena

Mūsu izsmalcinātie restorāni un āra terases ar elegantu interjeru un fantastisku panorāmas skatu uz jūru ir īpaši piemēroti romantiskām vakariņām. Mēs parūpēsimies par to, lai jūsu kāzu gadadiena paliktu atmiņā kā viens no skaistākajiem notikumiem dzīvē!

Bērnu ballīte

Baltic Beach Hotel & SPA pakalpojumi ir pielāgoti tā, lai apmierinātu katra mazā viesa vajadzības un nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu. Īpaši izstrādātā izklaides programma un rotaļu istaba „Kids Club” neatstās vienaldzīgu jebkura vecuma bērnu.

Korporatīvs pasākums

Plaša banketu zāļu, restorānu un izklaides iespēju izvēle, augstas kvalitātes apkalpošana un unikāla atrašanās vieta – tā ir lieliska kombinācija korporatīvu pasākumu rīkošanai. Mūsu pieredzējuši speciālisti pārvērtīs Jūsu pasākumu vienreizējā notikumā!