fbpx
X
Arrival date
Departure date
Adults
Children
Special offer code / rate code (optional)
Cancel

Kāzu Plānošana

Wedding planning

No ielūgumiem līdz kāzu tortei, no ziedu kompozīcijām līdz neaizmirstamajam svinību nobeigumam – uzticiet viesnīcai Baltic Beach Hotel & SPA atvieglot plānošanu un organizēt jūsu sapņu kāzas Jūrmalā.

Kāzu speciālists

Baltic Beach Hotel & SPA kāzu speciālists palīdzēs jums rezervēt pasākuma datumus, izplānot grafiku, koordinēt ēdienkartes detaļas (no ēdienu noformējuma līdz tekstila dizainam), un palīdzēs jums pārdomāt un organizēt citas svarīgas lietas.

Pirmskāzu vakariņas

Organizējiet jūsu saderināšanas vakaru vai vakariņas pirms kāzām viesnīcā Baltic Beach Hotel – un jūsu viesi izbaudīs ikdienas eleganci un ekskluzīvus ēdienus. Vasarā ir iespējams ieturēt vakariņas skaistajā pludmales tentī jūras krastā ar apkalpošanu ģimenes stilā.

Ceremonija

Svaiga pieejam kāzu organizēšanai – organizējiet laulību ceremoniju kuplajā priežu parkā ar skatu uz jūru. Nekas nevar būt skaistāks par gleznaino dabu un saules stariem! Viesnīcas parks atrodas uz pakalna virs jūras un piedāvā laukumu kāzu ceremonijai un bruģētus celiņus ar soļiem vieglākai piekļuvei.

Ziedi

Viesnīca Baltic Beach Hotel & SPA ar prieku palīdzēs jums ar ziedu kompozīcijām – piedāvās savu floristu vai arī organizēs tikšanās ar jūsu izvelēto dizaineri. Mēs apdomāsim vakara tematiku un dekoru atbilstoši jūsu idejām vai ziedu kompozīcijām.

Vietas fotografēšanai

Viesnīcas teritorijā ir daudz skaisto vietu, kas ir piemērotas fotografēšanai, ieskaitot pludmali, terases ar panorāmas skatu uz jūru un viesnīcas priežu parku. Mūsu kāzu speciālists iepazīstinās jūs ar viesnīcas teritoriju, parādīs skaistākās fotografēšanās vietas un veiks jūsu fotosesijas rezervāciju.

Kāzu tortes

Mūsu talantīgais konditorejas šefpavārs veido skaistās kāzu tortes ar individuālo dizainu un garšu pēc jūsu gaumes. Mēs varam arī pagatavot kādu īpašu torti pēc jūsu bildes. Piedāvājam konditorejas izstrādājumu degustācijas.

Ēdienkartes sastādīšana

Viesnīca Baltic Beach Hotel & SPA piedāvā plašu kāzu ēdienkaršu izvēli un veido individuālu ēdienkarti atbilstoši klientu vēlmēm, ar jūsu dzērienu izvēli. Mūsu kāzu speciālisti sastādīs vispiemērotāko ēdienkarti gan mazajām ģimenes svinībām, gan grandiozajam kāzu banketam.

Tekstils un galdu dekors

Baltic Beach Hotel & SPA piedāvā klasisko tekstilu, galda piederumus un porcelāna vai stikla traukus. Īpašas krāsas, rakstus un dizainu var iegūt par papildu samaksu.

Transports

Pēc jūsu pieprasījuma mēs varam organizēt transportu jums vai jūsu viesiem. Viesnīcas teritorijā ir pieejama autostāvvieta par minimālu samaksu.

SPA un skaistumkopšanas pakalpojumi

Kāzu plānošanas laiks ir loti stresains. Kamēr jūs viesojaties Baltic Beach Hotel & SPA, esat laipni lūgti izmantot mūsu fitnesa zāli un fitnesa pakalpojumus kā komplimentu no viesnīcas.
SPORT BalticBeach

Jūs varat rezervēt relaksējošu masāžu vai atjaunojošu SPA procedūru.
SPA BalticBeach

Kāzu plānošanas detaļas

Pieredzējušie kāzu speciālisti koordinēs visus pasākumus viesnīcā, apvienojot visus pasākuma organizatorus un veidojot jūsu sapņu kāzas.