Vai es varu izmantot pasākuma organizatorus no malas?

Jūs varat aicināt floristus, muzikantus un fotogrāfus. Ja jūsu organizatori vēl nav strādājuši ar Baltic Beach Hotel & SPA, mēs piedāvājam tikšanos, lai iepazīstinātu pasākuma organizatoru ar mūsu iespējām un piegādes noteikumiem. Ja jums ir nepieciešamas rekomendācijas, mūsu kāzu speciālists piedāvās jums rekomendējamo organizatoru sarakstu.


Kad ir jāapstiprina ēdienkarte un viesu skaits?

Lūdzu, apstipriniet ēdienkarti un viesu skaitu ar jūsu kāzu organizatoru vēlākais 14 dienas pirms pasākuma. Tas būs garantētais viesu skaits, ar kuru mēs rēķināmies ēdienkartes sastādīšanā. Garantētais viesu skaits nevar būt samazināts īsi pirms pasākuma. Faktiskais viesu skaits var būt lielāks par garantēto, mēs pievienosim papildu izmaksas gala rēķinam.


Vai var ēdienus sagādāt pašiem?

Mūsu pieredzējusi ēdināšanas komanda apkalpo visus pasākumus viesnīcā Baltic Beach Hotel & SPA. Mēs garantējam izmantoto produktu kvalitāti, un tāpēc savu ēdienu piegāde nav atļauta. Mūsu šefpavārs palīdzēs jums tā sastādīt ēdienkarti, lai apmierinātu jebkuru gaumi.


Kādas ir minimālas ēdienkartes izmaksas?

Pamatojoties uz dotā brīža banketu ēdienkartes cenām, vidējās minimālās izmaksas var būt sākot ar 65 EUR par vakariņām ar auksto un karsto uzkodu izvēli, galvenajiem ēdieniem un desertu. Cenas norādītas ar PVN. Gala cena būs atkarīga no izvēlētiem ēdieniem.


Kā izvelēties ēdienkarti?

Mēs piedāvājam dažādas ēdienkartes gan ģimenes pasākumiem, gan arī greznām svinībām. Mūsu pasākumu organizatori palīdzēs izvēlēties jums visvārāk piemērotus ēdienus no plašas ēdienkartes. Lai vieglāk būtu apstiprināt izvēli, piedāvājam ēdienkartes degustācijas.


Kādus citus pakalpojumus piedāvā Baltic Beach Hotel & SPA?

Viesnīca Baltic Beach Hotel & SPA piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, lai piešķirtu jūsu pasākumam individualitāti: krēsli, tekstilu galdiem, zāles dekoru, ēdienkartes un vārdu kartiņas. Mēs ar prieku palīdzēsim jums ar sveicināšanas dāvanām, krēslu izkārtojuma plānošanu un sniegsim ari citus pakalpojumus, lai jūsu svinības noritētu veiksmīgi. Katra pakalpojuma izmaksas ir dažādas.