fbpx
X
Arrival date
Departure date
Adults
Children
Special offer code / rate code (optional)
Cancel

“Catering by Baltic Beach Hotel & SPA”

Atpūsties un pasapņojiet… Mēs parūpēsimies par pārējo! Kejtering Baltic Beach atspoguļo komforta un kvalitātes standartus jau Baltic Beach Hotel zināmā brenda. Mēs apkalpojam visas pasākumu ainas, no nelielu, personisku tikšanos līdz grandioziem, skatiem banketiem. Katrs Jūsu notikums ir unikāls, un mūsēja profesionāļu komanda, ievērojot pašas sīkākās detaļas, iemiesos realitātē jūsu idejas un izdarīs jebkādu pasākumu sekmīgu.

Mēs atbrauksim un organizēsim kejtering, kur jūs nebijāt – jebkur pa jūsu izvēli – piestātne, saudzēja mērdējot, lavandu tīrums, privātmāja, dienestmuiža vai klēts. Bet ja jums vēl nav vietas, lai grāmatotu pasākumu, – mēs būsim radi dalīties ar jums ar mūsēju pieredzi un drošām idejām. Jau pašlaik, jūs varat izvēlēties cepešbļodas no mūsēju restorānu ēdienkartes plaša spektra, vai radīt individuālu ēdienkarti kopā ar šefs-pavāriem, kuri dalīsies ar unikālām zināšanām un prigotovlenija cepešbļodu noslēpumiem.

Šefs-pavāri garantē padodamo cepešbļodu kvalitāti, bet servisa profesionāļi parūpēsies par to, lai pasākuma apkalpošana notiktu pašā augstākajā līmenī. Floristu un dizaineru komanda, ievērojot jūsu novēlējumus, orģināli noformēs vietu, kura izvēlas ar jums, pasākuma grāmatošanai. Sapņojiet, planējiet, bet visas raizes pa organizāciju un realizāciju ar jums iecerēta, komanda Kejtering Baltic Beach, ņems uz sevi!

Mēs piedāvājam:
+ Banketu organizācijas daudzgadēja pieredze, kāzu un korporatīvu pasākumu
+ Garantētā cepešbļodu kvalitāte un iepriekšēja degustāciju no šefs-pavāriem
+ Vadošie Latvijas restorāni ar profesionāļu komandu un visokoklassnogo servisa piešķiršanu
+ Gatavi lēmumi un jau saliktās daudzveidīgās ēdienkartes, kā arī ēdienkartes izstrādāšana pa individuālu koncepciju
+ Moderni, garšīgi deserti un tortes no pieredzējušajiem konditoriem
+ Neaizmirstamu atmosfēru uz jūsu svētkiem radīja dizaineri un floristi
+ Transports un visa nepieciešamā piegāde jebkādā valsts punktā

  • Pieprasīt piedāvājumu


  • Piedāvājuma datums un laiks


  • Papildus informācija

  • * Nosūtot šo pieprasījuma formu, jūs piekrītat interneta mājas lapas noteikumiem