fbpx
X
Arrival date
Departure date
Adults
Children
Special offer code / rate code (optional)
Cancel

Jūrmala

Par Jūrmalu

Jūrmala ar savu 200 gadu garu vēsturi ir lielākā Baltijas kūrortpilsēta – Latvijas pērle, viena no unikām vietām pasaulē, kur, ja paveiksies, var atrast dzintara gabaliņu. Pateoties tās maigaj klimatam un 32km garajām smilšainajām pludmalēm, seklajiem piekrastes ūdeņiem un bagātajai SPA kūrorta pieredzei, Jūrmala ir iekārots SPA tūrisma galapunkts.

Baltijas jūras ūdeņi ir tīri un atbilst Eiropas kvalitātes standartam, saņemot Zilā karoga sertifikātu katru gadu.museums jurmala
Vienmēr zaļo priežu silu ieskautā Jūrmala ir bagāta ar ārstniecisko dūņu nogulumiem un minerālūdeņu avotiem, kas padara pilsētas gaisu patiesi dziedinošu.

Jūrmala ar tās vasarnīcu koka arhitektūru un romantiskajam ieliņām ir būvēta nacionālā romantisma un jugendstilā, kurš pat šodien rada seno laiku noskaņojumu. Jūrmalas koka būves ir nozīmīgi un unikāli kultūras pieminekļi. Arhitektūras ainu papildina modernās villas un apartamenti, kas harmoniski iekļaujas klasiskajā Jūrmalas arhitektūras un priežu mežu ansamblī.

Jūrmalas kūrorts ir vieta, kur var atpūsties aktīvi – gan pastaigājoties, gan skrienot, gan braucot ar velosipēdu. Pilsētā ir visas iespējas šādai atpūtai – velonoma, svaigais gaiss un simtiem taciņu un gājēju ieliņu.

Jūrmala atrodas tikai 15 minūšu brauciena attālumā no lidostas „Rīga” un 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.

Vairāk informācijas par brīvdienu iespējām uzzināsiet pilsētas oficiālajā mājaslapā.