Sunny Night 2023

ĪPAŠIE SPORTA KLUBA PIEDĀVĀJUMI

08:00 – 23:00
- 20% atmaksa visiem abonementiem: pērkot abonementu, saņemsiet Baltic beach Hotel & SPA dāvanu karti 20% apmērā no abonēšanas maksas. Dāvanu karti varat izmantot, lai apmaksātu jebkuru pakalpojumu “Baltic Beach Hotel & SPA” (Dāvanu karte ir derīga 13.10.2023 - 31.03.2024.)

12:00 – 23:00
- Speciāla cena jūras ūdens relaksācijas kompleksa “Sea Wellness” apmeklējumam (120 min), kā arī karstais dzēriens un deserts “Tourtle Lounge”
- Sporta uztura prezentācija un degustācija

12:00 – 19:00 
- 50% atlaide zāles grupu nodarbību un baseina nodarbību apmeklējumam (pasākuma laikā abonamenti nav piemērojami, nepieciešama iepriekšēja rezervācija)


Papildu informācija un rezervācija pa tālr. +371 67771411 vai epastā:

Kas jauns?

Ko par mums saka citi

Baltic Beach Hotel & SPA jums, draugi, piedāvās īstu Dolce Vita. Saule, jūra, garšīgs ēdiens un draudzīgi cilvēki. Man ļoti patīk atgriezties viesnīcā vēl un vēl. Vai tā ir pasākuma vadīšana, šova filmēšana vai vienkārši atpūta, es vienmēr jūtos šeit laipni gaidīts.

Roberto Meloni - TV personība un pasākumu vadītājs
Roberto Meloni
TV personība un pasākumu vadītājs

Ilggadējo sadarbību ar Baltic Beach Hotel & SPA vērtēju kā ļoti veiksmīgu un profesionālu. Esmu gandarīts, ka vizuālie reklāmas materiāli, kas tapuši šīs sadarbības rezultātā, vienmēr ir kvalitatīvi, uzrunājoši un noteikti piesaista potenciālo viesnīcas apmeklētāju uzmanību. Arī pats personīgi nereti izmantoju viesnīcas pakalpojumus, tāpēc ar pārliecību varu teikt: “Baltic Beach Hotel & SPA ir vieta, kur vēlos gan strādāt, gan atpūsties!”

Romans Opengeims - R Brand Design
Romans Opengeims
R Brand Design

Man kā medija pārstāvim ik dienas nākas saskarties ar apjoma un satura daudzveidības ziņā milzīgu informācijas plūsmu. Varu teikt, ka ziņas, ko saņemu no viesnīcas “Baltic Beach Hotel & SPA”, man šķiet pamanāmas un vērtīgas. Speciālie piedāvājumi, atlaižu akcijas, pasākumi, kā arī citas aktivitātes, kas tiek organizētas viesnīcā, ir pārdomātas un gaumīgi realizētas. Pats, būdams gardēdis, augsti vērtēju restorānu piedāvājumus, labprāt apmeklēju viesnīcas brančus un vīna vakarus. Iesaku šo pieredzi izbaudīt arī citiem.

Aivars  Mackevičs - Tūrisma ziņu portāls travelnews.lv
Aivars  Mackevičs
Tūrisma ziņu portāls travelnews.lv

Vēlos saņemt paziņojumu par izpārdošanas sākumu!

Tripadvisor travellers choice
Tripadvisor travellers choice
Latvia’s Best Hotel Spa 2022
Latvia’s Best Hotel Spa 2022