Restorānu un bāru piedāvājumi

Barbie Party - pavasarīga ballīte dāmām un ne tikai.../ 8.03.

Dreskods - rozā, rozā un vēl mazliet rozā!

€ 30.00
Barbie Party - pavasarīga ballīte dāmām un ne tikai.../ 8.03. Barbie Party - pavasarīga ballīte dāmām un ne tikai.../ 8.03.

Mīļās dāmas, ne velti mēdz teikt, ka visas sievietes dziļi sirdī vienmēr ir meitenes. Tādēļ uzlieciet rozā brilles un nāciet paviesoties rozā sapņu pasaulē, kur noteikti sastapsiet arī savu labāko bērnības draudzeni – Bārbiju.

8. martā Baltic Beach Hotel & SPA pārtaps Bārbijlendā, kur gaidāma pavasara sezonas karstākā ballīte. Dāmas un, protams, arī viņas pavadošos kungus cienāsim ar svētku maltīti, priecēsim ar dzīvās mūzikas priekšnesumiem, pārsteigsim ar aizraujošu šovprogrammu un aicināsim dejot līdz vēlai naktij.

Kā jau Bārbijlendā ierasts, viesus uzņems pati Bārbija - Tanya Rid un viņas neiztrūkstošais pavadonis Kens - Artur Teniss. Ikviens tiks sagaidīts ar īpašu apsveikuma dzērienu - Moet & Chandon Rose, bet par smalkām 4-kārtu svētku vakariņām parūpēsies “View Restaurant – Seafood & Grill” lieliskais šefpavārs Gints. Viesu jautrībai tiks organizēti konkursi un izspēlētas balvas, bet nedaudz pikantuma izklaides programmai piešķirs puišu deju grupas priekšnesumi. Labu mūziku un aizrautīgas dejas vakara gaitā nodrošinās šarmantā Diāna Paško un muzikālā apvienība “The Kruasans”. Ballītei iekarstot, muzikālo stafeti pārņems DJ Alvis Still, atskaņojot visu laiku populārākās melodijas.

Atbilstoši vakara tematikai, viesiem būs iespēja uzņemt neatkārtojamas fotogrāfijas, pozējot milzu izmēra Bārbijas leļļu kastē.

Ēdienkarte skatāmā ŠEIT


Nepieciešama iepriekšēja pakalpojuma rezervācija un priekšapmaksa

+371 67771411 

Citi piedāvājumi

Piedāvājumi un dāvanas Piedāvājumi un dāvanas

Kas jauns?

Ko par mums saka citi

Baltic Beach Hotel & SPA jums, draugi, piedāvās īstu Dolce Vita. Saule, jūra, garšīgs ēdiens un draudzīgi cilvēki. Man ļoti patīk atgriezties viesnīcā vēl un vēl. Vai tā ir pasākuma vadīšana, šova filmēšana vai vienkārši atpūta, es vienmēr jūtos šeit laipni gaidīts.

Roberto Meloni - TV personība un pasākumu vadītājs
Roberto Meloni
TV personība un pasākumu vadītājs

Ilggadējo sadarbību ar Baltic Beach Hotel & SPA vērtēju kā ļoti veiksmīgu un profesionālu. Esmu gandarīts, ka vizuālie reklāmas materiāli, kas tapuši šīs sadarbības rezultātā, vienmēr ir kvalitatīvi, uzrunājoši un noteikti piesaista potenciālo viesnīcas apmeklētāju uzmanību. Arī pats personīgi nereti izmantoju viesnīcas pakalpojumus, tāpēc ar pārliecību varu teikt: “Baltic Beach Hotel & SPA ir vieta, kur vēlos gan strādāt, gan atpūsties!”

Romans Opengeims - R Brand Design
Romans Opengeims
R Brand Design

Man kā medija pārstāvim ik dienas nākas saskarties ar apjoma un satura daudzveidības ziņā milzīgu informācijas plūsmu. Varu teikt, ka ziņas, ko saņemu no viesnīcas “Baltic Beach Hotel & SPA”, man šķiet pamanāmas un vērtīgas. Speciālie piedāvājumi, atlaižu akcijas, pasākumi, kā arī citas aktivitātes, kas tiek organizētas viesnīcā, ir pārdomātas un gaumīgi realizētas. Pats, būdams gardēdis, augsti vērtēju restorānu piedāvājumus, labprāt apmeklēju viesnīcas brančus un vīna vakarus. Iesaku šo pieredzi izbaudīt arī citiem.

Aivars  Mackevičs - Tūrisma ziņu portāls travelnews.lv
Aivars  Mackevičs
Tūrisma ziņu portāls travelnews.lv

Vēlos saņemt jaunumus!

Tripadvisor travellers choice
Tripadvisor travellers choice
Latvia’s Best Hotel Spa 2022
Latvia’s Best Hotel Spa 2022