Viesnīcas navigācija

Seafood & Oyster TERRACE

Eleganta un mājīga terase Seafood & Oyster Terrace aicina viesus izjust Côte d’Azur atmosfēru Baltijas jūras krastā. Izbaudiet svaigās austeres ar franču šampanieša glāzi, vieglus vasaras salātus ar glāzi atdzesēta vīna vai mīdijas tomātu mērcē ar kraukšķīgo bageti.

Ēdienkarte piedāvā viesiem arī īstus Japānas suši un sašimi (Paskatīties ēdienkarti), pagatavotus no vissvaigākajām sastāvdaļām – viss ir lieliski servēts un pasniegts ar smaidu.

Terase ar fantastisku skatu uz Baltijas jūru ir aizsargāta no vēja un ir lieliski piemērota romantiskām vai biznesa tikšanām.

Baltic Beach Hotel Notikumu kalendārs – 2015.g. Rudens


August 12, 2015
Pie mums - Baltic Beach Hotel & SPA - katra sezona ir spilgta un pārpildīta ar interesantiem notikumiem un pievilcīgām akcijām! Mums ir prieks prezentēt jums Baltic Beach Hotel 2015.g.Notikumu kalendāra rudens numuru. Dažādi kulinārijas notikumi un SPA akcijas noteikti [...] Lasīt vairāk

Majs - 2016

Pludmales kluba atklāšana

06/05/2016 - 31/05/2016

Sākam vasaras sezonu un gaidām Jūs mūsu Pludmales Klubā, kur mūsu restorāns Beach Bar & Grill piedāvā lieliskus uz grila pagatavotus ēdienus, eksotiskos kokteiļus, ērtas atpūtas mājiņas ar skatu uz jūru un mīkstas sauļošanas gultas. Un tas viss ir kopā […]

Darba laiks:

  • Trešdiena - Svētdiena 13:00 - 22:00
  • Pirmdiena - Otrdiena slēgts

Galdiņu rezervācija:

  • Reservation form:

  • * Nosūtot šo pieprasījuma formu, jūs piekrītat interneta mājas lapas noteikumiem

Viesnīcas apbalvojumi