Arrival date
Departure date
Adults
Children
Special offer code / rate code (optional)
Cancel

Beach BAR&GRILL

Pludmales bārs Beach BAR&GRILL atrodas dažu metru attālumā no ūdens līnijas un piedāvā oriģinālos kokteiļus, plašu vīna karti un uzlejamo alu no vietējām alu darītavām. Gardās sviestmaizes, grilēta gaļa un jūras veltes, vasaras salāti un vilinoši deserti – baudiet to visu Beach BAR&GRILL atslābinošajā gaisotnē.

Sauļojieties, nogaršojiet mūsu īpašos kokteiļus un izbaudiet nesteidzīgu dienas ritējumu. Tie, kuriem ir svarīgs komforts, novērtēs komfortablus zviļņus un spilvenus. Brīnišķīgs jūras skats, viegla atmosfēra un garšīgie ēdieni – tas viss ir par mums – Beach BAR&GRILL.

Visi viesnīcas viesi var bezmaksas izmantot privāto pludmali Beach Club, kas atrodas blakus bāram. Sasildieties saules staros Baltijas jūras 32 km garajā piekrastē, piedalieties pilates un jogas nodarbībās, uzspēlējiet pludmales volejbolu, paņemiet riteņus un organizējiet romantisku velomaratonu – visas šīs iespējas piedāvā Beach Club. Privātā pludmale piedāvā komfortablus sauļošanās krēslus, zviļņus pirmajā līnijā ( par papildu samaksu), dušas, pārģērbšanās kabīnes, pludmales veikaliņu un bezmaksas Wi-Fi.

Klusākajā zonā pie pludmales bāra Beach Bar&Grill viesiem ir pieejami zviļņi par papildu samaksu. Tur atrodas tikai 10 zviļņi, kur var baudīt saules starus un gardu ēdienkarti.

Viesnīca Baltic Beach Hotel & SPA sveic visus Jūrmalas viesus un piedāvā baudīt visas privātās pludmales iespējas. Piedāvājam visu veidu zviļņu īri.

Cena uz visu dienu:

1 zaļais zvilnis – 25 EUR, ieskaitot saulessargu un dvieli

1 sarkanais zvilnis – 20 EUR, ieskaitot saulessargu un dvieli

2 sarkanie zviļņi – 35 EUR, ieskaitot saulessargu un 2 dvieļus

1 cabana (2 pers.) –  90 EUR, ieskaitot negāzētu ūdeni un augļus, atspirdzinošu bezalkoholisko welcome kokteili un līdz 4 dvieļiem

Darba laiks:

  • P. - Sv.: 12:00 - 22:00

Galdiņa rezervācija:

  • Reservation form:

  • * Nosūtot šo pieprasījuma formu, jūs piekrītat interneta mājas lapas noteikumiem

Viesnīcas apbalvojumi