Viesnīcas navigācija

Beach BAR&GRILL

Pludmales bārs Beach BAR&GRILL atrodas dažu metru attāluma no ūdens līnijas un piedāvā oriģinālos kokteiļus, plašu vīna karti un uzlejamo alu no vietējām alu darītavām. Gardās sviestmaizes, grilēta gaļa un jūras veltes, vasaras salāti un vilinoši deserti – baudiet to visu Beach BAR&GRILL atslābinošajā gaisotnē.

Sauļojieties, nogaršojiet mūsu īpašos kokteiļus un izbaudiet nesteidzīgu dienas ritējumu. Tie, kuriem ir svarīgs komforts, novērtēs komfortablus zviļņus un spilvenus. Brīnišķīgs jūras skats, viegla atmosfēra un garšīgie ēdieni – tas viss ir par mums – Beach BAR&GRILL.

Jūlijā un augustā katras brīvdienas viesi var baudīt dzīvo mūziku no plkst. 17:00 līdz 22:00.

Visi viesnīcas viesi var bezmaksas izmantot privāto pludmali Beach Club, kas atrodas blakus bāram. Sasildieties saules staros Baltijas jūras 32 km garajā piekrastē, piedalieties pilates un jogas nodarbībās, uzspēlējiet pludmales volejbolu, paņemiet riteņus un organizējiet romantisku velo-maratonu – visas šīs iespējas piedāvā Beach Club. Privātā pludmale piedāvā komfortablus sauļošanās krēslus, zviļņus pirmajā līnijā ( par papildu samaksu), dušas, pārģērbšanās kabīnes, pludmales veikaliņu un bezmaksas Wi-Fi.

Klusākajā zonā pie pludmales bāra Beach Bar&Grill viesiem ir pieejami zviļņi par papildu samaksu. Tur atrodas tikai 10 zviļņi, kur var baudīt saules starus un gardu ēdienkarti.

Viesnīca Baltic Beach Hotel & SPA sveic visus Jūrmalas viesus un piedāvā baudīt visas privātās pludmales iespējas. Piedāvājam visu veidu zviļņu īri.

Cenrādis sīkākai informācijai::

Zviļņi un kabanas
Zviļņi pie pludmales bāra

Gourmand Guide par Noche Española pasākumu


August 24, 2015

Respektabls ēdienu un restorānu žurnāls publicēja rakstu par Noche Española („Spāņu nakts”) pasākumu, ko 8. augustā organizēja Baltic Beach Hotel & SPA pludmales bārā Beach BAR&GRILL. Gourmand Guide redaktori apmeklēja mūsu pasākumu, nogaršoja autentisku spāņu ēdienus un baudīja dzīvu mūziku […]

Lasīt vairāk

Darba laiks:

  • Zviļņu zona – katru dienu 09:00 – 21:00
  • Pludmales bārs – katru dienu 10:00 – 22:00
  • Ēdināšana – katru dienu 12:00 - 19:00
  • Dzīva mūzika – katras brīvdienas 17:00 - 22:00

Galdiņa rezervācija:

  • Reservation form:

Viesnīcas apbalvojumi