Arrival date
Departure date
Adults
Children
Special offer code / rate code (optional)
Cancel

Pasākumi

Saulainā nakts

16/10/2015 - 25/05/2018 6:00 pm - 16/10/2015

Ir viens vakars gadā, kad notiek kaut kas īpašs: īpaši piedāvājumi, īpašas cenas un speciāli iemesli smaidīt.

16. oktobrī, sākot no pulksten 18:00 un līdz pat naktij mēs Baltic Beach Hotel & SPA atveram unikālu dāsnuma gadatirgu. Nāciet kopā ar draugiem un iepazīstieties ar mūsu piedāvājumiem, produktiem un pakalpojumiem, izmēģiniet spa-procedūras uz ādas un palutiniet savas garšas kārpiņas restorānos Caviar Club, il Sole un Pērle.

Tradicionālā dāvanu karšu un sporta abonementu izpārdošana ar līdz pat -20% atlaidi, 20% atlaidi kosmētikai un 50% atlaidi SPA Express-procedūrām!

Pirmo reizi Baltic Beach Hotel & SPA mēs aicinām jūs uz Le Chef Buffet Pērle uz mūsu ekskluzīvo sezonas piedāvājumu un pasākumu prezentāciju.

Vakars būs piesātināts ar dzīvās mūzikas skaņām, jautrību, dažādām izklaidēm un patīkamiem pārsteigumiem.

Apmeklējiet SPA BalticBeach procedūru prezentācijas un degustācijas katru stundu, un neaizmirstiet par Saulainajām stundām no 19:00-23:00, kad būs pieejama – 50% atlaide ūdens relaksācijas zonas The Garden un saunu kompleksa The Banja apmeklējumiem!

Izbaudiet īstas un saulainas itāļu 4 ēdienu vakariņas mājīgā restorānā il Sole par 36 Eur no personas vai franču šansonu no grupas Sympathique un 10% atlaidi uz Normandijas ēdienkarti restorānā Caviar Club.

Šie ir tikai daži no Saulainās nakts programmas notikumiem! Nepalaidiet garām iespēju!

Skatīt programmu

Viesnīcas apbalvojumi